PRIMAL pies spirytusowy 70% dzikich wód

Przepraszamy, ale niestety, ten produkt nie jest już w naszej ofercie. Proszę wybierać spośród podobnych produktów w menu po lewej stronie, można się też również zainspirować towarem, któr z tym produktem kupili inni.

Katalog: 1004915

Primal Spirit Dog 70% Wild Waters to tłoczony na zimno granulat dla szczeniąt i dorosłych psów wszystkich ras o wysokiej zawartości całych świeżych ryb atlantyckich i mięsa z kurczaka, uzupełniony hydrolizowanym ryżem, owocami i warzywami.
Pasza o niskiej zawartości zbóż. Bezglutenowe, bez GMO, bez mączki mięsno-kostnej, sztucznych konserwantów, aromatów i barwników, bez ekstruzji.
Tylko świeże składniki:
Primal Spirit Wanderlust zawiera 70% świeżych ryb atlantyckich i darmowego kurczaka andaluzyjskiego.
Do produkcji 1 kg granulatu Primal Spirit Wild Waters zużywa się 2,3 kg świeżych ryb i mięsa.
Opatentowana technologia produkcji:
  • zmieszanie wszystkich świeżych składników w jedno mięso i macerowanie we własnym soku sprawi, że składniki będą łatwiejsze do strawienia dla Twojego psa
  • dzięki usunięciu wody z surowców są one następnie liofilizowane (najdelikatniejszy sposób, który zachowuje wszystkie wartości odżywcze surowców i jednocześnie eliminuje niebezpieczeństwo pasożytów występujących w świeżych surowcach )
  • po suszeniu następuje sam proces tłoczenia na zimno , który odbywa się pod wysokim ciśnieniem i w niskiej temperaturze do 50°C. Technologia granulatu tłoczonego na zimno zachowuje wszystkie składniki odżywcze ze świeżych składników użytych w paszy, dzięki czemu jest najlepszą alternatywą dla surowej diety „barfowej”.
Proces produkcji odbywa się przy powolnym gotowaniu do 50°C , podczas którego wartości odżywcze surowców nie ulegają zniszczeniu, a wszystkie zdrowe tłuszcze zawarte w świeżych surowcach są zachowane.
Dzięki temu tłuszcze zawarte w paszy nie są spalane, a wszystkie zawarte w nich tłuszcze pochodzą bezpośrednio ze świeżych surowców bez konieczności dodawania dodatkowego tłuszczu.
Granulki tłoczone na zimno nie wiążą wody z organizmu, dzięki czemu zapobiegają skręcaniu żołądka.
Nasze granulki rozkładają się natychmiast w organizmie i w ten sposób w ciągu 3 godzin przekazują całą swoją energię do organizmu.
Linie z jednym źródłem zbóż:
Ryż to doskonałe źródło energii niezbędnej do zbilansowanej diety. W porównaniu z innymi rodzajami zbóż ma niski indeks glikemiczny, dzięki czemu utrzymuje zrównoważony poziom cukru we krwi.
Składniki:
50% świeża cała ryba (35% makrela, 15% łosoś), 20% świeży kurczak z wolnego wybiegu, hydrolizowany ryż, wysłodki buraczane, drożdże piwne, jadalne części: dynia, gruszka, ananas, tymianek, kolendra, kmin rzymski, kurkuma.
logo-dół
Analiza:
N-substancje 28%, błonnik 2%, tłuszcze 15% (tylko mięso ze świeżego mięsa i ryb), popiół 9%, wilgotność 19%, wapń 1,2%, fosfor 1,1%.
Energia metabolizowana na 1kg:
3458 kcal
Bez dodatków:
wszystkie witaminy i minerały w paszy pochodzą ze świeżych surowców, które dzięki delikatnej obróbce są konserwowane w paszy, dzięki czemu nie ma potrzeby wprowadzania ich syntetycznie. Konserwowane wysokim ciśnieniem i mieszanką ziół.
Przechowywanie paszy:
Nie wkładaj granulatu do pojemnika do przechowywania, po otwarciu pozostaw go w oryginalnym opakowaniu. Zdecydowanie nie należy dotykać rękoma paszy w opakowaniu, aby zapobiec tworzeniu się niepożądanej pleśni. Przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Nie zamykaj opakowania po otwarciu!

Stół do karmienia Primal Spirit Dog 70% Wild Waters

Waga psa (kg)
2 5 10 15 20 25 30 40 60
Dzienna dawka (g) 52 104 175 237 294 347 398 494 670